יקבי ברקן בפייסבוק הצהרת נגישות

סדרת בטא - The Beta Series

סדרת BETA היא אב טיפוס, סדרה מחתרתית כמעט, בכמויות מוגבלות המיועדת לצרכני היין החדשניים וההרפתקנים, המעוניינים לחוות זנים ויינות המתרחקים מן הזרם המרכזי אל עבר קצוות היצירה האישית.

 • ארגמן The Beta Series

  זן ישראלי מיוחד המצטיין בצבע סגול מרהיב וריכוז פרי יוצא דופן. סדרת בטא הינה סדרה שמיוצרת בכמות מוגבלת ואינה נמכרת כמו סדרה מסחרית רגילה בחנויות. הזוכים בה מרגישים ברי מזל.

 • אדום אחר The Beta Series

  זהו יין אדום צעיר ורענן, בעל אופי פירותי מובהק וגוף בינוני - קל. בצרפתית מייחסים ליינות מסוג זה את המונח Vin de Soif – "יין צמא", יין ששותים כשצמאים, מבלי לייחס לו חשיבות מוגזמת. היין מורכב מחלקים שווים של סירה ומרסלאן מכרם בר גיורא.

 • ריזלינג The Beta Series

  זן גרמני אציל שמהפנט כל חובב יין לבן מעודן ואלגנטי. זהו יין בעל מתיקות מרומזת, כמעט על גבול ה- OFF DRY ולפיכך יתחברו אליו כל חובבי היין היבש גם. יין מזוכך וצלול עם חמיצות שמאזנת.

 • ריזלינג The Beta Series TDN

  לריזלינג TDN 2019 החלטנו למלא ולהמתין בסבלנות עד שתופיע הארומה החמקמקה בבקבוק. אני מזמין אתכם להריח, לטעום וליהנות מארומת הריזלינג המסתורית לה המתנו 4 שנים בסבלנות רבה עד שהופיעה לה פתאום. 

 • סוביניון בלאן The Beta Series

  אחד מן היינות היבשים המעודנים ביותר. יבש בחיך, אך עם שפע ארומות טרופיות. היין עבר יישון בחביות אלון על מנת להעמיק את מורכבותו. חלק ועדין.

 • שרדונה The Beta Series

  שרדונה קלאסי שהותסס בחביות אלון. היין מגלה מרקם קרמי וקטיפתי כתוצאה מהיישון בחבית האלון ולטועמים מתגלות ארומות פרי המזכירות אננס. עשיר וקרמי.

 • גרי The Beta Series

  רוזה קלאסי שמתאים לימי האביב והקיץ החמים. הארומות פרחוניות והתחושה מרעננת וקלילה. זהו יין המשתלב נפלא עם מאכלים קלים. פירותי וקליל.

 • כתום The Beta Series

  זהו יין כתום ראשון לסדרת בטא והוא מבטא את הרצון של צוות היננים להתנסות בעשייה המסורתית האופיינית ליינות כתומים מזווית ראייה אחרת.

 • זנים עתיקים The Beta Series

  בלנד של זנים עתיקים, מקומיים, במטרה לשלב בין הארומטיות של הדבוקי והמינראליות האופיינית לג'נדאלי ולייצר יין חדש וייחודי שכל כולו הוויה מקומית שורשית.

 • יעל אדום The Beta Series

  יעל הוא זן ענבים אדום קדום שהתגלה לפני מספר שנים באזור חולות ניצנים. ממספר גפנים בודדות שהתגלו יצרנו כרם קטן, וכעת גם את היין הראשון במיוצר מהזן הנדיר בעת החדשה. הענבים מגיעים מכרם קטן ברמת הגולן.

 • קולומבר The Beta Series

  זהו יין Single Vineyard משפלת יהודה, איזור הידוע לא רק במשמעות ההיסטורית שלו, אלא גם כאיזור איכותי לגידול יין. קולומבר נותן ביטוי מושלם לטרואר הישראלי ומתאפיין בטעמי פרי טרופי והדרים, רמיזות עשבוניות וחמיצות מרעננת.

לתשומת ליבך: הינך מבקר באתר תוך שימוש בדפדפן מסוג אינטרנט אקספלורר בגירסה מיושנת ולא בטוחה, אתר זה פועל בה באופן חלקי. לחווית גלישה מהירה, נעימה ובטוחה יותר - באתר זה ובכלל - מומלץ מאוד לשדרג לדפדפן מתקדם ובטוח יותר, כמו פיירפוקס, אופרה, ספארי, כרום, או גירסה עדכנית יותר של אינטרנט אקספלורר