יקבי ברקן בפייסבוק הצהרת נגישות

חזון יינני

Barkan Winery

החזון היינני שלנו נוצר על ידי צוות הייננים זוכה הפרסים, והיינן הראשי של היקב, עידו לוינסון, המחזיק בתואר Master of Wine, אחד מכ-100 ייננים בלבד האוחזים בתואר היוקרתי ברחבי העולם.

אנו מגדלים את הענבים מהם מופק היין בקרבת היקב הנמצא בשפלת יהודה, בפסגות הרי ירושלים ובגליל.

כרמינו נמצאים באיזורים האיכותיים ביותר ומבטאים באופן הטהור ביותר ונטול הפשרות את הטרואר הארץ-ישראלי הנפלא, כאשר כל זן מותאם לאזורי הגידול הטובים ביותר עבורו.

החזון שלנו ביקב ברקן הוא ליצור יינות אלגנטיים, מורכבים ונגישים לחובבי היין - יינות בעלי "שתיות" גבוהה (High drinkability), כלומר, יינות מעודנים שלא דורשים מאמץ בעת שתייתם ומספקים חוויית שתייה ייחודית.

היקב חרט על דגלו להוביל את תעשיית היין המקומית בייצור יינות יום-יומיים נגישים לכל, במקביל ליינות העלית של היקב, תוך מדן דגש על איכות הענבים, המגודלים באהבה על ידי צוות האגרונומים והייננים שלנו.

לתשומת ליבך: הינך מבקר באתר תוך שימוש בדפדפן מסוג אינטרנט אקספלורר בגירסה מיושנת ולא בטוחה, אתר זה פועל בה באופן חלקי. לחווית גלישה מהירה, נעימה ובטוחה יותר - באתר זה ובכלל - מומלץ מאוד לשדרג לדפדפן מתקדם ובטוח יותר, כמו פיירפוקס, אופרה, ספארי, כרום, או גירסה עדכנית יותר של אינטרנט אקספלורר