יקבי ברקן בפייסבוק הצהרת נגישות

מרכז המבקרים כרם ברקן

מרכז המבקרים של ברקן - גן עדן של ייננים

יותר מאלפיים דונם של כרמים מזנים שונים שעוטפים אתכם מהרגע הראשון, במראות, ריחות וצלילים, חוויה שלא תחוו בשום מקום אחר, מדהים, מהנה ומרגש כל כך, איך אומרים, "טוסקנה" זה כאן.

רק חצי שעה מתל אביב, רק חצי שעה מירושלים, מרכז המבקרים ברקן בקיבוץ חולדה מזמין אתכם לחוויה שאין שניה לה, חשיפה לעולם היין רווי הטעמים, הריחות והצבע הגדול במדינת ישראל.

מרכז המבקרים של ברקן - גן עדן של ייננים

כל החושים מדברים יין...

כך מתחיל לו סיפור אהבה, פגישה חצי פגישה, מבט אחד מהיר... ומייד יודעים שמדובר במשהו אחר, הלב פועם וכל החושים מתחדדים.

כך מתחיל לו סיפור אהבה

יינות ברקן הם סיפור אהבה שמתחיל לאט לאט במבט לתוך היין, לצבע שלו, לגוון שלו, ממשיך בריח הייחודי והארומה העמוקה, שנתנו לו זני הגפנים ומגוון החביות, ומסתיימת בטעימה איטית שנמזגת לפה וממלאת אותו באין סוף טעמים. הסימפוניה הבלתי נגמרת של החושים. יין של ברקן - היין הטעים והאיכותי ביותר.

מרכז המבקרים של ברקן: חוויה חושית מלאה

חוויה שמסתיימת בטעימות ממבחר היינות שנוצרים ביקב, יינני היקב וצוות המדריכים יעמוד לרשותכם וישמח לפתוח בפניכם את הדלתות לעולם היין של יקבי ברקן.

מרכז המבקרים של ברקן מזמין אתכם לחוויה מסוג אחר, חוויה כלל חושית שתלווה אותכם לאורך זמן ותגרום לכם להיות חלק מאוהבי יינות ברקן.

מרכז המבקרים של ברקן יושב בלב כרם בן 2,000 דונם.

מרכז המבקרים של ברקן

ליקבי ברקן מעל 10,000 דונם כרמים מהגליל בצפון ועד למצפה רמון בדרום, בהרי ירושלים ושפלת יהודה. יקבי ברקן מיצרים מעל 15 מליון בקבוקים כל שנה שזוכים באין ספור מדליות ופרסים בארץ ובעולם. אולם חביות הגדול בארץ 5,000 חביות, עשייה ויצור יין באמצעים המתקדמים והחדישים בעולם היין.

לתשומת ליבך: הינך מבקר באתר תוך שימוש בדפדפן מסוג אינטרנט אקספלורר בגירסה מיושנת ולא בטוחה, אתר זה פועל בה באופן חלקי. לחווית גלישה מהירה, נעימה ובטוחה יותר - באתר זה ובכלל - מומלץ מאוד לשדרג לדפדפן מתקדם ובטוח יותר, כמו פיירפוקס, אופרה, ספארי, כרום, או גירסה עדכנית יותר של אינטרנט אקספלורר