יקבי ברקן בפייסבוק

סדרת אלטיטיוד

גובה הכרם בו גדלים הענבים הוא מהגורמים המשפיעים ביותר על אופי היין. יינות סדרת ALTITUDE מגיעים מכרמי העילית של יקבי ברקן. יינות הסדרה נקראים על שם גובה הכרם שבו גדלו ענבי האיכות של היין.

 • אלטיטיוד 585+

  אופי היין: ליין ארומה ראשונית עוצמתית, וטעמי פירות אדומים ושחורים העטופים בעץ אלון מתקתק, ומתלכדים לכדי איזון מרשים. היין מותאם לשתייה ומציג אופי אלגנטי, המתאים לשנת הבציר. יין זה בעל פוטנציאל התיישנות ממושך

  קראו עוד »

 • אלטיטיוד 624+

  היין מציג איזון בין פרי שחור, מרוכז ועשיר לבין תבלינים מתקתקים היוצרים מורכבות רבת רבדים. ליין טאנינים מוצקים אך בעלי עידון ורכות מרשימים. יין זה בעל פוטנציאל התיישנות ממושך.

  קראו עוד »

 • אלטיטיוד 720+

  יין זה מאופיין בעידון אלגנטי, לצד פרי אדום ושחור הוא מפגין ארומה "קרירה" עם שמץ רעננות עשבונית. ליין מבנה ארוך, עם טאנינים מוצקים ועזים. יין זה בעל פוטנציאל התיישנות ממושך.

  קראו עוד »

 • אלטיטיוד 770+ קברנה פרנק

  יין המאופיין בעוצמה פירותית לצד עשבוניות מרעננת המאפיינת את זן זה

  קראו עוד »

 • אלטיטיוד 780+ סוביניון בלאן

  אופי היין: היין מאופיין בניחוחות טרופיים עוצמתיים וחומציות מרעננת ומהווה ביטוי מרשים לזן ענבים אציל זה.

  קראו עוד »

לראש הדף
לתשומת ליבך: הינך מבקר באתר תוך שימוש בדפדפן מסוג אינטרנט אקספלורר בגירסה מיושנת ולא בטוחה, אתר זה פועל בה באופן חלקי. לחווית גלישה מהירה, נעימה ובטוחה יותר - באתר זה ובכלל - מומלץ מאוד לשדרג לדפדפן מתקדם ובטוח יותר, כמו פיירפוקס, אופרה, ספארי, כרום, או גירסה עדכנית יותר של אינטרנט אקספלורר